Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Apartmán Happy


Majitel azylu nesouhlasil se zpracováním osobních údajů (GDPR), proto není uvedeno telefonní číslo ani e-mailová adresa. Kontakt nemůžeme poskytnout ani na webu, ani skrze email hotely@natajno.cz. Zkuste prosím kontakt dohledat na WWW stránkách.

Popis

Nabízíme krátkodobý pronájem samostatných komfortních bytů po kompletní rekonstrukci v Plzni. Pronájem je možný už od 1 hodiny.  Pokud hledáte klid, diskrétnost, opravdu nadstandardní a útulné prostředí jste na správné adrese.

Apartmán 1

Apartmán se nachází v klidné části Plzně – Slovany v blízkosti Galerie Slovany s bezproblémovým parkováním ve vnitrobloku. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku 1 + 1  o velikosti 40 m2.

Apartmán 2

Apartmán se nachází v klidné části Plzně – Slovany v blízkosti Bazénu  Slovany s bezproblémovým parkováním ve vnitrobloku. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku 1 + 1  o velikosti 40 m2.

Apartmán 3

Apartmán se nachází v samém centru Plzně, pár kroků z Náměstí Republiky. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku 1 + kk  o velikosti 45 m2. Parkování je zajištěno pár metrů od apartmánu.

Další informace

Každý apartmán je vybaven kvalitním moderním nábytkem,odkládacími prostory a postelí se zdravotní matrací. K dispozici je Vám LCD TV s kabelovou televizí, sociální zařízení, moderní koupelna se sprchovým koutem a hygienickými potřebami (dámský a pánský sprchový gel, papírové kapesníčky, odličovací tampóny a mléko), dostatek svíček, vybavená kuchyňská linka s ledničkou, mikrovlnná trouba a varná konvice.

Předání klíčů probíhá po dohodě a v případě zájmu je možno klíče předat i bez osobního kontaktu.Klíče máte po celou dobu pobytu u sebe.

V lednici jsou připraveny chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje.Ceník nápojů naleznete v přiloženém ceníku.Káva,čaj a chlazená perlivá voda je pro vás připravena zdarma!!!


Hodnocení Přidat hodnocení

Karel: Příjemné prostředí,jen jak se tu píše,chyběla káva,cukr,čaj,pití v ledničce,svíčky a při poslední návštěvě na posteli a povlečení bylo spousta vlasu,že postel vypadala použitě.Takže tentokrát jen 2 hvězdy.Jinak doporučuji,vždy čisto a naprostá diskrétnost.
kk: Určitě doporučuji,velice čisto, příjemné prostředí.
Sara: Vse na 1s ***** !!!
Janka: Tento azyl mohu jen doporučit.Čisto,útulno,jen chyběla káva,svíčky a pití v ledničce co přezentují v nabídce.
Pracuji...