Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl pro milence Božetěchova

Popis

Náš azyl pro milence se nachází nedaleko centra města Brna, v městské části Královo Pole. Našim zákazníkům nabízíme komfortně vybavený byt 1+1 s možností parkování přímo před objektem a ideální dostupností městskou hromadnou dopravou. Diskrétnost samozřejmostí.

Kontakt

Telefonické objednávky: 731 225 039

MHD - tramvaj č. 1, zastávka Tylova. Parkování přímo před domem zdarma.


Hodnocení Přidat hodnocení

Falcon 25: No, TraktoreZetore, ty jsi fakt traktor. :D :D Já byl spokojený. Hezký, útulný asyl. A hezká majitelka. A inu, nedivím se jí, že chce vědět, kdo tam byl, protože, co, kdyby jí ten byt zrušil někdo, kdo by tam místo sexu s partnerkou jezdil s traktorem, že? :D :D
Helena: Lidska zavist je nekonečna...Utulny a čistý byt. Byla jsem moc spokojena!!
Irena 28: Při čtení negativních reakci na tento azyl se nestačím divit...Podle mého názoru byt utulny,uklizeny. Jednani na profesionální úrovni. Za me spokojenost.
TraktorZetor: Postel uplně na hovno. Strašně měkká matrace. Skáčeš na tom jako debil. Majitelka si opisuje občanku!! Předání bytu trapas pro partnerku. Ručníky hrůza.! Záclony černé. Majitelka opravdu koc. Ale to je mě uplně u prdele. :D Mrkněte do mrazáku. Chtěl by odmrazit.!!!
Totti: Azyl byl Super,jednání majitelky taky navic je to moc hezká Pani;-)Moc rad se sem vratim;-)
Carlos1379: Krásnej azyl,jednání majitelky naprosto super.Chválím a vřele doporučuji. Rádi se sem budeme vracet
nezm: vse bezproblemove.
Petr87: Azyl byl krasny a vse bez problemu...
Nespokojená: Dobrý den, prostor i celkový byt je příjemný, ale vůbec se dovolat majitelům tak to je šílené. Telefon nezvedají, sms odpoví až kdo ví kdy. A ještě po několikáté že jsou na dovolené a další věci. Byl by to velice příjemný azyl ale toto je velká vada na kráse. Je to velká škoda......
Pracuji...