Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl pro milence Mojmírovo nám.

Popis

Milenecký azyl s non stop provozem, samostatným vchodem - 100% diskrétnost a anonymita (nepožadujeme předložení dokladů totožnosti).

Součástí bytu je minibar s alko i nealko nápoji, drobné občerstvení, koupelna se sprchovým koutem.

Proč jít právě k nám?

  • Trpět horkem u nás nebudete, protože i v parných dnech je u nás velmi příjemně.
  • Zakládáme si na čistotě, kompletní úklid po každém klientovi je samozřejmostí, lůžkoviny převlékáme po každé návštěvě.
  • Nekuřácké prostředí.
  • Individuální přístup, vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc.
  • Bezplatné parkování před domem


Hodnocení Přidat hodnocení

Mirka: Děkujeme za hodnocení. Každá recenze je pro nás přínosem. Pozitivní potěší a ta která poukazuje na nedostatky nám ukáže jakým směrem se nadále ubírat.
Martin: Proč 3 hvězdy? Nutnost vyzvednout klíče do 18.00h, i když objednáno od 20h. Není umožněno platit kartou. Nebylo možno večer zaparkovat. Ložní prádlo pamatuje již drahnou dobu, včetně povlečení plného žmolků. Postel tvrdá a vrže. Nebyl k dispozici otvírák - vývrtka, talířky na občerstvení., svíčky ze dvou třetin vyhořelé. I přes domluvu s majitelkou na ranní odchod 8.30 - 9.00h v 8.03h přišli uklízet a vyhodili nás. Sousedi nad bytem již v brzkých ranních hodinách dupali a probudili nás. Ano uznávám, cena je fajn, čistota také, inkognito funguje, ačkoli já ho zrovna nepotřebuji. Ovšem raději příště investuji více do jiné destinace.
Roman: Skvělá domluva, maximální spokojenost.
Aleš: Opravdu skvělá domluva, dobře vybavené, velká spokojenost, doporučuji
luke: Maximální spokojenost, čisto, soukromí, super cena.
pedu: dost dobrý
Antonietta: Azyl je fajn, čisto, soukromí. Jen bych doporučila :-) přidat více polštářů a na okno buď jiný závěs (tmavší, ten co tam je prosvítá a rozměrově je malý, nepokryje celé okno) nebo fólii na okno. Navodilo by to lepší, intimní atmosféru. Ale je to můj názor, jinak super.
Pracuji...