Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl pro milence Říčany

Popis

Poskytujeme azyl pro milence za velmi příznivé ceny. Hodinový hotel se nachází ve velké prostorné vile na okraji malé obce nedaleko Prahy, v ulici s minimálním automobilovým provozem. Své soukromí najdete v jednom ze 2 samostatných pokojů nebo 4 samostatně vybavených apartmánů.

Vybavení

Součástí všech pokojů je nové a čisté sociální zařízení s WC a sprchovým koutem nebo vanou a plně vybavená kuchyň včetně lednice. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Pro zpříjemnění je pro vás připravena ve všech pokojích také aromatická lampa. Zdarma pro vás: voda, káva a čaj.

Okolí azylu

Malé pokoje azylu mají i terasu s výhledem do zahrady a přilehlého parku. Diskrétní parkoviště je k dispozici uvnitř areálu zdarma! Milenecké azyly či hodinové hotely a podobná zařízení pro milence jsou běžná po celém světě, není třeba se ničeho obávat.


Hodnocení Přidat hodnocení

Isis: Při příjezdu byl koš plný odpadků, podlaha v pokoji - chuchvalce prachu, špinavá lednice - fuj!, a ve dřezu semínka z citrusů. Dvě stojací lampy nesvítí, A když si chcete večer zapálit dřevo v krbu, které jste extra zaplatili, zjistíte, že zapalovač, ležicí na krbu, nefunguje!! Baterky v ovladači na TV vybité. Madame z recepce nejen že se za nepořádek neomluvila, ale ještě měla kecy!! takže poprvé a naposledy. ... a navíc za tyhle prachy!!
I+M: Vše super, maximální spokojenost, věříme, že zde nejsme naposledy. Děkujeme.
B+V: Pěkné, čisté, bezvadné
R (Praha) + V (Brno): Tak jsme opět zde…SUPER.
J+Z: Jsme tu poprvé a určitě ne naposledy.
M+P: Bylo to tu velice fajn a jsme spokojeni. Určitě se zas vrátíme…!
I+P: Děkujeme za vaše služby, jsme tu spokojeni a prožíváme zde krásné chvíle a jsme tu šťastní. Určitě tu nejsme naposledy a určitě přijedeme. Děkujeme za vše.
V.A.: Jsme naprosto nadšeni! Skvělé místo, čistota, vůně a úžasná síla energie-pozitivní. Víme s jistotou, že tady nejsme naposled. P.S. To vše mělo úžasný vliv na naše milování. Téměř tři hodiny bez přestání…Ještě jednou děkujeme
Pracuji...