Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Azyl pro milence Ruská


Majitel azylu nesouhlasil se zpracováním osobních údajů (GDPR), proto není uvedeno telefonní číslo ani e-mailová adresa. Kontakt nemůžeme poskytnout ani na webu, ani skrze email hotely@natajno.cz. Zkuste prosím kontakt dohledat na WWW stránkách.

Nemáte kam jít se svou přítelkyní či přítelem?

Azyl pro milence - okr. Teplice, Dubí u Teplic. Jedná se o velmi diskrétní ubytování v rodinném domě. Na domě nejsou žádné nápisy či reklamy propagující ubytovací služby. Vypadá to spíše jako by jste jeli k někomu známému na návštěvu.

V každém apartmánu je malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, v ceně je minerálka v lednici a možnost uvařit si kávu a čaj. Každý apartmán má prostornou koupelnu s vanou,mýdlo a pěna do koupele v ceně, dále čisté povlečení,prostěradla a dva ručníky.

Parkování v zahradě pár kroků od vchodu. Na Vaše auto není ze silnice vidět. Parkování je od ulice odděleno branou a nikdo cizí sem nemá přístup. Odejet však můžete kdykoli, bránu si můžete sami zevnitř otevřít.

Dále nabízím ke stejným účelům nebo k rekreaci HORSKOU CHALUPU.

Předesílám,že chatu nezapůjčuji za účelem pořádání oslav či mejdanů s účastí více lidí. Je určena pouze pro jeden pár.V domě jste sami dva. Nikdo jiný tam ubytovaný nebude=NAPROSTÉ SOUKROMÍ.

Chalupa se nachází na Cínovci.  Je celoročně obyvatelná. Koupelna se sprchovým koutem a bojlerem,wc,kuchyň (talíře,příbory,hrníčky,skleničky)rychlovarná konvice,vařič,gril. Vytápění elektricky, možno topit v krbu.

V zimě možnost běžkaření,v létě turistické trasy,nedaleko Komáří Vížka. Koupání v přírodním koupališti ve vzdálenosti 5 min. chůze. Též nuda pláž.
Objednávky a případné další dotazy prosím provádějte pouze telefonicky, na SMS ani email nereaguji.

Objednávejte se nejlépe jeden den dopředu, ale je možné i v den příjezdu, pokud bude volno, rádi Vás ubytujeme.

Nepožadujeme od Vás žádný doklad totožnosti !!!

Recenze Zobraz vše

Ceník

4 hodiny Apartmány 700 Kč
Noc Apartmány 1000 Kč
Víkend Chata 2000 Kč
Noc Chata 700 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

želvička: to samé co bacil
bacil: hezké pokojíky, zastčené parkoviště...prostě soukromí....doporučuji všem
Pracuji...