Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Hodinový hotel Ve studeném

Popis

Vítejte na stránkách hodinového hotelu Ve Studeném 7a, Praha Braník. Milenecký azyl Ve Studeném 7a je součástí sítě hotelů „Czechpeople“, které jsou provozovány na území České republiky, především pak v Praze a jejím blízkém okolí.

V hodinovém hotelu Ve Studeném 7a, Praha Braník Vám můžeme nabídnout krátkodobé ubytování v délce od jedné hodiny až po víkendový pobyt.

  • Každý byt v hodinovém hotelu je koncipován jako garsoniéra. Garsoniéra je vybavena samostatným WC a sprchovým koutem, vanou nebo masážní vanou.
  • Pokoje „klasik“ jsou vybaveny standardním hotelovým nábytkem, sprchovým koutem nebo vanou.
  • Pokoje „lux“ jsou vybaveny masivním kovaným nábytkem a sprchovým koutem. Pokoje „vip“ jsou vybaveny masivním kovaným nábytkem a masážní vanou. Každý pokoj má jiný design. Barvy pokojů jsou např.: bílá, oranžová, žlutá, červená. Pokoje v mileneckém azylu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
  • V každém pokoji je TV s velkým výběrem televizních kanálů. V televizi lze naladit i několik hudebních stanic z radia. Pokoje typu „klasik“ mají klasickou CRT televizi, pokoje typu „lux“ a „vip“ mají širokoúhlou LCD televizi.
  • V minibarech naleznete nápoje pro osvěžení. Do základní nabídky patří džus, coca-cola, pivo, energetický nápoj, bílé a červené víno a šampus. V případě potřeby jsme schopni zajistit nápoje dle Vašeho přání.

Recenze Zobraz vše

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Ceník

1 hodina Klasik 300 Kč
1 hodina Lux 400 Kč
1 hodina VIP 500 Kč
3 hodiny Klasik 500 Kč
3 hodiny Lux 800 Kč
3 hodiny VIP 900 Kč

Hodnocení Přidat hodnocení

Azyl nebyl dosud hodnocen. buďte první

Pracuji...