Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Milenecký azyl Harfa

Popis

Máte milenku/milence, kterého si nemůžete přivést domů, protože je tam manželka/manžel, rodiče, děti, spolubydlící... a nemáte kamaráda, který by vám na odpoledne půjčil byt?
Náš diskrétní apartmán (byt 1+kk v anonymní novostavbě) můžete využít pro krátkodobé ubytování na pár hodin, jako tzv. MILENECKÝ AZYL.

Jak rezervovat:

  • telefonicky
  • SMS (obratem potvrdíme, zda je termín volný)
  • Při rezervaci prosím uveďte, zda chcete azyl HARFA nebo azyl Letňany

Doporučujeme si pokoj rezervovat alespoň den předem, ale je samozřejmě možné zavolat i na poslední chvíli, a pokud bude volno, tak vás ubytujeme.

Návštěva apartmánu:

  • Až přijedete, tak zavolejte / pošlete sms, my si vás vyzvedneme před domem a dovedeme do bytu.
  • Platí se předem v hotovosti.
  • Pokud si budete chtít pobyt prodloužit, před koncem plánované doby nám zavolejte a pokud bude volno, můžete zůstat déle a peníze nechat v pokoji.

Kde nás najdete:

Praha 9, Vysočany, ulice Pod Harfou, 300m od tram zastávky Podkovářská - 2 zastávky od metra Českomoravská, od O2 arény. Parkování v okolí domu. (přesnou adresu vám sdělíme při rezervaci)


Hodnocení Přidat hodnocení

MIRKA: Otřesné, špinavé, nepřevlečené povlečení. Klíče předány po domluveném čase, jak Letňany, tak Harfa. Určitě se těmto bytům vyhněte velkým obloukem!!!! FUJ
Rom1: Rozhodně NEDOPORUČUJI!!! Špinavé. Neuklizené.
Jana: Velmi negativni zážitek jak s Harfou, tak s Letnany. Špinavé, neuklizene, klíče předávají nějací lidé z ulice, postel ne převlečení a mokrá po předchůdcich. Katastrofa! Nedoporučuji!! Tuto zkusenost jsme měli 3x, takže žádná nahoda a nikdy více.
Béďa: Paní správcová, no tu radši nebudu hodnotit... at si udělá každý úsudek sám. V bytech prach, neuklizeno, kolik lidí předtím bylo na prostěradle si nechci ani domýšlet (na prostěradle fleky různé barvy). Plný odpadkový koš, obaly od prezervativů pod posteli. Takže mimo zážitku bych se obával, abych si ještě něco domů neodnesl...
Michal: Otresne ,nejdrive opila nebo zdrogovana pani nam dala klice.Pri vstupu dobry,ale postupne zjistite ze povleceni neni nove,uz v nem nekdo byl pred vami,pod stolkem prezervativ,v kosi injekcni strikacky(tady je zrejme dukaz o te pani s klicema).V neposledni rade spatne splachuje wc,spunt ve vane netesni.Bohuzel i to same krome spuntu ve vane nas cekalo zhruba po mesici v druhem byte v Letnanech.A opet tam byla ta pani.Takze fetacky azyl pravdepodobne na obou adresach.Opravdu se nepovleka po kazdem zakaznikovi.
Pracuji...