Oblíbený Ohodnotit Nahlásit chybu

Wellness For Love

Popis

Naše studio nabízí diskrétní prostředí pro milence a nejen pro milence,,ale i možnost relaxace a odpočinku. Nabízíme využití vířivky i s prostorem. Je možné si zajistit i masáže..jednotlivé i párové. Masiruji dvě maserky. Parkování přímo u domu. pokoje jsou nekuřácké, avšak prostor pro kuřáky je vyhrazen na terase. Dále si lze zakoupit na recepci nelko i alko nápoje.

WHIRLPOOL - kapacita až 10 osob

Součástí tého mistnosti je i odpočívací mistnost, která slouží k relalxaci a je od ostatních prostor oddělana.
Prostory jsou možné pronajmout i jen pro dva nebo i pro větší společnost.

Relaxační, regenerační a sportovní masáže

Dle nápadu a přání  různé kombinace

Klient u nás neplatí za úkon, ale strávený čas. Podle nálady a chuti si můžete svoji masáž po dohodě s masérem upravit., podle toho, co zrovna Vás trápí. Jestli jste po sportovním výkonu nebo chcete jen relaxovat, jestli chcete relaxovat sami nebo v páru s partnerem/partnerkou.


Hodnocení Přidat hodnocení

Tom: Hrůza, Amatérsky přístup obsluhy, bez diskretnosti. Nepořádek. Za mne nejhorší Wellness kde jsem byl. Vůbec nedoporučuji
Markéta: Absolutní souhlas s panem Jakubem, všude otřesný nepořádek, prach, pavučiny, povlečení vůbec nevypadalo jako vyprané, převlečené. Kdybych neměla svoje prostěradlo, vůbec bych se neodvážila lehnout do takové postele. Jedním slovem - zanedbané, vybydlené, přes okna nebylo vidět, paní jich snad nikdy nemyla. Již nikdy víc - NEDOPORUČUJI. Pokud nechcete dostat nějakou infekci .
Pilot: Vířivka sice pěkná, ale jednání a chování paní domácí je už za čárou, už jen to je důvod utéct hned na začátku. Navíc ve vířivce je voda, ve které byl kdovíkdo a dělal kdovíco.
Jakub: Paní byla od začátku velmi nepříjemná absolutně mě nezajímá,že měla den předtím horečky,my jsme zaplatili 2000kc za jednu noc,V pokoji prach na skříních,pavučiny na stropě,v koupelně netekla teplá voda,tvrdé postele,a jako vrchol nám paní nepřišla ani nachystat snídani ,kterou jsme měli zaplacenou!!!!A celkově to v domě vypadá jako v bordelu!Už nikdy více!!Nedoporučuji!
Ivan: Jedním slovem - skvělé
volaný hovor nepřijímá: Veškeré prostory jsou uvnitř jednoho rodinného domu. Whirlpool má větší rozměry, jde spíše o bazén, čímž je zdůvodňováno, proč se po každém zákazníkovi neprovádí výměna vody, jak je to jinde běžné. Paní, s níž byla rezervace sjednána byla velmi otevřená a příjemná. V samotný den, kdy mělo jen dojít k vzájemnému potvrzení rezervace ale již nebrala telefon (volal jsem celkově 17x!). Velice neseriózní přístup. NEDOPORUČUJI
Pracuji...